Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kto je prítomný
Celkom je tu prítomných 2 užívateľov: 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 anonymných.

nikto nie je prítomný

[ Zobrazi? celý zoznam ]


Najviac tu bolo súčasne prítomných 95 užívateľov dňa St október 02, 2019 8:36 am.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Posledná téma
» Creating an Embassy
Beta a V2 EmptyPo júl 25, 2011 11:49 pm pre Jago Phoenix

» Cestou k dokonalosti - 3. časť / Jazyk eRepublik
Beta a V2 EmptySo máj 14, 2011 10:23 pm pre Jan Parma

» Cestou k dokonalosti - 2. časť / Svaté písmo eRepublik
Beta a V2 EmptySo máj 14, 2011 10:22 pm pre Jan Parma

» Cestou k dokonalosti - 1. časť
Beta a V2 EmptySo máj 14, 2011 10:21 pm pre Jan Parma

» What fun games can we play in our bar to keep ourselves amused?
Beta a V2 EmptyUt marec 29, 2011 10:25 pm pre Razorback64

» What are some fun party resorts in the caribbean for young adults?
Beta a V2 EmptyUt marec 29, 2011 10:24 pm pre Razorback64

» What is a fun thing for pets without your body movement-ten points for creativity?
Beta a V2 EmptyUt marec 29, 2011 10:24 pm pre Razorback64

» [MoIA] Výsledky kongresových voleb
Beta a V2 EmptyNe marec 27, 2011 12:27 am pre fwdre

» Moravský praporec
Beta a V2 EmptySo marec 26, 2011 12:15 pm pre Jan Parma


Beta a V2

+4
burko
gabberattack
Towanda
silvia86
8 posters

Goto down

Beta a V2 Empty Beta a V2

Odoslať pre silvia86 St jún 23, 2010 11:43 am

Tak ake su vase prve dojmy ?

Podla mna to vyzera celkom slubne a klasicky dvojklik sa zmeni na viac klikov. Hlavne ten time management vyzera zaujimavo. Len som zvedava dokedy sa im podari pochytat vsetkych chrobakov (alebo bezhlave sliepky ? )

Prekvapili ma inak Towyho tanky na Budapest Very Happy

silvia86
Aktivny hráč
Aktivny hráč

Počet príspevkov : 52
Join date : 18.11.2009

Návrat hore Goto down

Beta a V2 Empty Re: Beta a V2

Odoslať pre Towanda Pi jún 25, 2010 6:26 am

a mna prekvapilo, ze sa ich v Madarsku predalo 8 Very Happy Kazdy za 1000 HUF, za co dakujem, sponzoruju si svoju smrt Smile

Nuz, time management - ok, clovek si musi urcit ten spravny pomer, avsak akonahle budeme mat vzorce na produktivitu a vediet ktora vec co ubera, resp pridava, co to stoji, tak si aj tak najdes optimalny pomer a bude to zase nuda, proste nastavis 8 hodin, 4 hodiny, 6 hodin, 6 hodin... kazdy den...

Time management ma vrazedny potencial pre manazerov - pride zamestanec, zdravie 20 (lebo ho prave zbili na bojisku), zoberie pracovnu ponuku za dobre prachy a odrobi 12 hodin.. Doh, a uz si v strasnej strate... Nehovoriac, ze musis poskladat taky team ludi, co dokaze rovnomerne pracovat, taktiez ich donutit aby robili len tolko hodin kolko maju robit, inak bude produkcia sucasti diela nevyrovnana a teba slahne ze mas 50 striech na domceky no ziadne steny.. a ziadne prachy of course.

Samozrejme rozdelenie skillov bude kriticke, budeme to musiet koordinovat ako sa len da, lebo inak budu vsetci Manazeri a Inzinieri Sad no a nikto nebude vediet nic vyrobit.

Listky a jedlo vydrzia 1 pouzitie, co je dobra sprava, zial, napriklad take zbrane vydrzia minimalne 10 pouziti, cize namiesto minutia 5 zbrani v TW sa minie sotva jedna... a vsetci vieme, ze nasa nadprodukcia je problem uz teraz a toboz este vo v2 kde veci vydrzia dlhsie (jedine ak by vyrobit 1 predmet bolo fakt zdlhave).

Ekonomicky na tom budeme zle pokial nebude export, importovat nemusime asi nic...

No a boje, to je kapitola sama o sebe, no po analyzach sme sa rozhodli, ze sa z nas stavaju pacifisti najvyssieho kalibru, pretoze bez q5 zbrani a riadneho tankovania boostermi ci wellnesspackmi sa to nebude dat prezit ani dve kola Smile Este lepsie budu boje v regionoch bez nemocnice, tam zautocis raz, klesne zdravie a zial, uz si ho nemas ako poriesit... lebo v tej bitke nie je nemocnica Smile

Inak, vo v2 nebudu TW, takze sa pripravte na zlobu, lebo zbrane nepojdu na odbyt takmer vobec. Je to dane tym, ze nemocnica funguje s obmedzenim AoE a ma limitovane zasoby zdravia, ktore moze rozdat... no ukaz mi kto postavi q5 nemocnicu do TW aby mu ju ludia minali Smile A pri tych poctoch ludi, co sa budu chodit liecit len tak (zda sa ze bude liecit po starom sposobe, cize aj stratu sposobenu mimo bojiska - praca, cestovanie, atd) nemocnica nevydrzi ani den Smile

Nehovoriac, ze ak doteraz bol agregatny dopyt po zbraniach nejaky a ponuka tiez nejaka, tak teraz dopyt bude stvrtinovy (lebo 4 druhy zbrani) no sakra, ponuka sa nezmeni - zbrojovky budu stale robit pusky, navyse gifty sa zmenia na helikopotvory, dalsie 2 typy este ani nie su, tam bude problem s ponukou... ak viete sedliackym rozumom kalkulovat, tak si zratate co bude lacne a co bude drahe Wink

Inak moj nazor na v2? Ak bude dost goldu, dobre, moze to byt, fancy graphics namiesto my places je wow... a strazit si nie len zdravie ale aj stastie a volny cas, kewl, hotovy Sims.

Ale uz sa nebude dat robit 2click a bez flashu sa na bojisko nedostanes (zdravim Apple users)
Towanda
Towanda
Veterán
Veterán

Počet príspevkov : 543
Join date : 02.10.2009
Age : 35
Bydlisko : Bratislavaville

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1632397

Návrat hore Goto down

Beta a V2 Empty Re: Beta a V2

Odoslať pre gabberattack Pi jún 25, 2010 6:58 am

Tie poziadavky na boje neovplyvnia len Applakov (teda aj mna). Hra bude celkovo zmenena, 2 klik uz nebude stacit. Neverim, ze ludia. budu mat cas vysedavat online 24 hodin,l en aby si buchli.
gabberattack
gabberattack
Admin
Admin

Počet príspevkov : 627
Join date : 21.08.2009
Age : 44
Bydlisko : Stratford, Connecticut, U.S.A.

http://gabberattack.vbartos.org

Návrat hore Goto down

Beta a V2 Empty Re: Beta a V2

Odoslať pre silvia86 Pi jún 25, 2010 10:56 am

Towanda napísal:
No a boje, to je kapitola sama o sebe, no po analyzach sme sa rozhodli, ze sa z nas stavaju pacifisti najvyssieho kalibru, pretoze bez q5 zbrani a riadneho tankovania boostermi ci wellnesspackmi sa to nebude dat prezit ani dve kola Smile
To je az take zle ? A netrva boj aspon 24 hodin ? Aj ked ked je super po celej mape tak sa uz tazko nieco vymysla.

Towanda napísal:
Inak, vo v2 nebudu TW, takze sa pripravte na zlobu, lebo zbrane nepojdu na odbyt takmer vobec.
To je skoda, vyzera to ze bude 100 ludi robit na jedneho cloveka, aby si poriadne zabojoval Smile Kupila som si jeden Towyho tank a bola som prekvapena, ze z neho po boji takmer nic neubudlo Smile Ked sa nic nezmeni tak je to katastorfa pre majitelov zbrojoviek - 1/4 dopyt, zbrane vydrzia viac a este k tomu bude malo vojen - to si mozu rovno hodit maslu Smile

silvia86
Aktivny hráč
Aktivny hráč

Počet príspevkov : 52
Join date : 18.11.2009

Návrat hore Goto down

Beta a V2 Empty Re: Beta a V2

Odoslať pre Towanda Pi jún 25, 2010 11:23 am

nuz preto kazdy, kto vyrobi zbran s trvacnostou vacsou nez minimalnou, je uplny magor Smile Proste musime byt konzumna spolocnost Very Happy

Po 24 hodinach system checkne, kto ma Capital City (Taky ten a la Manhattan hex) a ci ten isty ma aj aspon 75% vsetkych hexov.. ak ano, konci to v jeho prospech, ak nie, tak to ide dalsie 3 dni Very Happy To si mozes zobrat hypoteku, zalozit barak, kupit goldy a zobrat si dovolenku, lebo ak mas goldy tak ta limituje uz len cas kolko pri tom chces sediet.. v kuse samozrejme, ani na zachod nestihnes ist...

4 ludia dokazu obsadit mapu komplet za 10 hodin ak sme dobre ratali, cize ak madari (alebo niekto) zacne utocit o druhej rano, do rana maju viac nez pol mapy a to uz pridu ich tanky co nas domlatia nasmrt, resp nedame ich Very Happy

Este existuje moznost precislenia, ked sa 5-6 uplnych hovien rozhodne naraz zautocit na niekoho, tak ho proste vykopnu z mapy... zial, nas je menej ako madarov, nevraviac, ze ich FM nedostaneme len tak.. cize aj ked postavime mocnych bojovnikov do pola, pride tisic madarskych deti a koniec

Situacia - zautocis na nepriatela, co je od teba kapanek slabsi.. ides do PvP, bojujete, boj konci ked niekomu klesne zdravie pod 20, ze jo... takze povedzme, ze vyhras a ten chudak skonci so zdravim 5.. a ty so zdravim 25 (lebo si utocila prva, co je tiez random co rozhoduje)... system vas dolieci na 40 (ale iba 3krat denne)... no a teraz tam budes cakat so zdravim 40 (ak nie si v dosahu spitalu, co je dost casto) a budes dufat, ze teraz, ked superi su na tahu sa nikto vedla teba nedeployne a nezadrbe ta ako lahku korist so zdravim 40... (pri vsetkom stasti to bude ten isty clovek, ktoreho si prave horkotazko so stastim porazila) ak to prezijes, tak sa budes 6 kol plazit k nemocnici kde potom 4 kola budes cakat na vyliecenie, pokial samozrejme niekto spital neobsadi...
Towanda
Towanda
Veterán
Veterán

Počet príspevkov : 543
Join date : 02.10.2009
Age : 35
Bydlisko : Bratislavaville

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1632397

Návrat hore Goto down

Beta a V2 Empty Re: Beta a V2

Odoslať pre burko Pi jún 25, 2010 2:20 pm

Ja len toľko dodám, dnes som sa tam dostal aj ja...
otvára sa veľa možností ale nejak strácam predstavu ako to bude fungovať...

A ešte od dnes je možnosť migrácie skillov aký bude postup migrácie? bo keď si to sami porobíme ekonomika skončí v prdeli...
alebo sa skôr mám opýtať mojho zamestnávateľa? Smile)

Ale celkový dojem mám zmatený...
burko
burko
Mladý občan
Mladý občan

Počet príspevkov : 40
Join date : 11.04.2010
Age : 34

Návrat hore Goto down

Beta a V2 Empty Re: Beta a V2

Odoslať pre Andrejko So jún 26, 2010 2:14 am

Hra ide do hája ...
Andrejko
Andrejko
Admin
Admin

Počet príspevkov : 1450
Join date : 20.07.2009

https://eslovensko.forumotion.net

Návrat hore Goto down

Beta a V2 Empty Re: Beta a V2

Odoslať pre EditorPO So jún 26, 2010 12:09 pm

Myslím, že veľa nováčikov a dvojklikerov veľmi rýchlo skončí. Už to nebude len o klikaní, bude treba aj uvažovať a na to niektorí nemajú chuť a čas. Hra ich zatiaľ držala svojou relatívnou jednoduchosťou.
A čo mulťáci? :-)
EditorPO
EditorPO
Mladý občan
Mladý občan

Počet príspevkov : 30
Join date : 08.12.2009
Bydlisko : Prešov, esLOVEnsko

http://www.gameside.eu

Návrat hore Goto down

Beta a V2 Empty Re: Beta a V2

Odoslať pre Grof Tocaky So jún 26, 2010 4:50 pm

Doteraz bola hra "len" zlozita... vo V2 to bude bordel
Grof Tocaky
Grof Tocaky
Mladý občan
Mladý občan

Počet príspevkov : 47
Join date : 01.04.2010

Návrat hore Goto down

Beta a V2 Empty Re: Beta a V2

Odoslať pre conta Ne jún 27, 2010 9:32 pm

boa mne neide prihlasit...

je tu niekto kto ma FP a hra betu? iba to mi pride ako mozna pricina nemoznosti sa mi tam prihlasit

conta
Člen vlády
Člen vlády

Počet príspevkov : 198
Join date : 30.10.2009

Návrat hore Goto down

Beta a V2 Empty Re: Beta a V2

Odoslať pre Towanda St jún 30, 2010 2:59 am

Mam 1.5 FP, tiez mi neslo prihlasit, no ked mi aktivovali account (to este na ten private testing) tak to prestalo blbnut a islo to.. odkedy je public test tak nemam ziadne problemy...
Towanda
Towanda
Veterán
Veterán

Počet príspevkov : 543
Join date : 02.10.2009
Age : 35
Bydlisko : Bratislavaville

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1632397

Návrat hore Goto down

Beta a V2 Empty Re: Beta a V2

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.