Kto je prítomný
Celkom je tu prítomný 1 užívateľ: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 anonymný.

nikto nie je prítomný

[ Zobrazi? celý zoznam ]


Najviac tu bolo súčasne prítomných 34 užívateľov dňa Ne február 07, 2010 11:02 pm.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Posledná téma

Zpráva od velvyslance v Austrálii

Goto down

Zpráva od velvyslance v Austrálii

Odoslať pre Jan Parma za Ut február 08, 2011 11:44 pm

Zpráva od našeho velvyslance v Austrálii (arifullek)

eAUSTRALIA

Historie
Austrálie v eRepublik byla založena 20. listopadu 2007. Nedlouho po založení eAustrálie se země dostala do sporu s Indonésii. Válka byla rychlá a relativně krátká, nicméně ovlivnila zemi na další 3 roky její existence. Indonésie s přehledem obsadila eAustrálii a tento stav trvá takřka do dnešních dní.
Teprve v Prosinci roku 2010 dokázala eAustrálie získat zpět své 3 regiony.
Jmenovitě: Queensland - Guma, New South Wales - Dobytek, Northern Territory - Sůl).
Pro získání regionu se železem eAustrálie obsadila oblast na Novém Zélandu – Otago. A poslední, nejnovější region Zona Sur, v Jižní Americe obsadila pro získání přístupu k rybám.

Politická situace
Jelikož eAustrálie byla dlouhé 3 roky pod nadvládou eIndonesie, zdejší obyvatelé se teprve učí a začínají vytvářet v eAustrálii hodnoty. Proto je politická situace nestabilní, jediný bod, které prosazují všechny politické strany je udržení samostatnosti. Nicméně články jednotlivých ministerstev vychází každý den a je zde velká informovanost co se ve státě děje a funguje i pomoc nováčkům.

V eAustrálii působí 5 politických stran: Australian Independent – 27%, Australian National Party – 42%, Green and Gold Party – 7%, Procreate 'n' Popuate Party – 2%, DIY Party of Australia – 20%

Zahraniční vztahy má eAustrálie silné především s Novým Zélandem. PTO s USA, Rumunskem, Chorvatskem, Saudskou Arábií a Čínou

Armáda
eAustrálie má elitní vojenskou jednotku 'Dropbears', která byla založena exilanty po prohrané válce s eIndonesií. Kromě 'Dropbears' zde funguje i normální armáda pro neelitní vojáky.

Ekonomie
Jelikož nejsem příliž ekonom, tak mohu pouze poznamenat, že zdejší měna je zatím slabá nicméně relativně stabilní. (uvidíme po nynějších změnách v eRep kdy nový land bude lze koupit za 1000 národní měny). Nicméně je zde možné koupit veškerý sortiment od Q1 do Q5 jídla, domů, zbraní a nemocnic.

Aktuální kurz je 1 G = 130 AUD

Jan Parma
Aktivny hráč
Aktivny hráč

Počet príspevkov : 60
Join date : 07.02.2011

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.