Kto je prítomný
Celkom je tu prítomných 2 užívateľov: 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 anonymných.

nikto nie je prítomný

[ Zobrazi? celý zoznam ]


Najviac tu bolo súčasne prítomných 95 užívateľov dňa St október 02, 2019 8:36 am.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Posledná téma

Moravský praporec

Goto down

Moravský praporec Empty Moravský praporec

Odoslať pre Jan Parma za St marec 23, 2011 8:02 am

Zdenda a Jan Parma se rozhodli pokusit se rozčeřit stojaté vody federace, k čemuž jim má pomoci uskupení Moravský praporec. Níže představujeme základní filosofii tohoto uskupení. Pokud s ní souhlasíte a chcete se stát součástí Moravského praporce, vstupte v první fázi do politické strany Moravský praporec. Na základě takto projeveného zájmu (s ohledem na to, kolik z vás projeví zájem) budou představeny konkrétní pravidla Moravského praporce spolu se založením bojové jednotky. Při tvorbě konkrétních pravidel se nebráníme dalším návrhům a připomínkám. Našim cílem není přímá konkurence Akademii Perunu nebo SUAF, ale využití dle nás "volného místa na trhu".

Naše skupina se sice nazývá Moravský praporec, ale nejsme nacionalističtí Češi, Moraváci nebo Slováci. Název vychází z toho, že zakládající členové, tj. Zdenda a Jan Parma, jsou Moraváci a nestydí se za to.

Jsme erep federalisté, a proto prosazujeme územní celistvost federace, když součástí federálních regionů jsou: Jižní Čechy, Severní Čechy, Morava, Bratislava, Střední Slovensko, Východní Slovensko, Západní Slovensko, Jižní Rakousy, Štýrsko.

Erep je hra a my se chceme bavit, proto nejsme apiori proti výhodnému pronájmu žádného regionu federace nebo jinému výhodnému nakládání s reegiony.

Cíle Moravského praporce:
- podpora svých členů
- bojovat za federaci
- bojovat za spojence federace

Podporu svých členů bude Moravský praporec uskutečňovat prostřednictvím své vlastní bojové jednotky nazvané jak jinak Moravský praporec. Členové této bojové jednotky budou dostávat pravidelné každodenní dávky tak, aby mohli každý den odbojovat co nejvíce bojů (současná představa je, že dostanou tolik jídla, aby si obnovili každý den zdraví o 100 bodů) plus zbraně, aby jejich účinnost bojování byla vyšší. Členové budou dostávat další speciální dotace ve formě dalšího jídla a zbraní pro boje dle rozkazů velitelů.

Politické cíle, tzn. udržení celistvosti federace a udržování dobrých sousedských vztahů, budeme prosazovat skrze naši politickou stranu nMoravský praporec, jejíž členové budou kandidovat do kongresu a hájit tam zájmy federace.

Co očekáváme od členů Moravského praporce?
Členství v politické straně, členství v bojové jednotce, co nejčastější bojování, bojování dle rozkazu za federaci a spojence federace, zaměstnání se u určeného zaměstnavatele.

Moravský praporec nevyžaduje, aby jeho členové měli shodné avatary, nevyžaduje účast na skype nebo irc forech, nemá podmínky pro minimální sílu nebo vojenskou hodnost. Moravský praporec nebrání svým členům, aby podnikali a vedli další aktivity mimo praporec.

Moravský praporec nevidí na kupování si zlata pravými penězi nic špatného, ale nic takového od svých členů nevyžaduje. Moravský praporec na druhou stranu striktně odmítá tzv. mulťáctví, protože kazí pocit radosti ze hry a smyslem veškerého snažení Moravského praporce je, aby se zvýšil pocit radosti ze hry.

Jan Parma
Aktivny hráč
Aktivny hráč

Počet príspevkov : 60
Join date : 07.02.2011

Návrat hore Goto down

Moravský praporec Empty Re: Moravský praporec

Odoslať pre Jan Parma za So marec 26, 2011 12:15 pm

Veřejně oznamuji, že v důsledku velkého úspěchu náborového článku do Moravské praporce, když během jednoho dne se počet členů strany ztrojnásobil, byla založena avizovaná vojenská jednotka Moravský praporec.

Tato vojenská jednotka nemá v úmyslu konkurovat Perunu nebo jiným, ale naopak chce podporovat nové, mladé, nezkušené bojovníky, kterým neklade podmínky typu minimální military rank, strength nebo totožný avatar.

Věřím, že vojenská jednotka Moravský praporec nalezne své místo na bojišti a bude důstojně bránit zájmy naší krásné federace.

Jan Parma
Aktivny hráč
Aktivny hráč

Počet príspevkov : 60
Join date : 07.02.2011

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.